Página principal » Juntas rotativas

Juntas rotativas


 

Praktycznie we wszystkich dziedzinach współczesnego przemysłu wymagany jest przesył energii, sygnałów oraz różnorakich danych pomiędzy obracającymi się a nieruchomymi płaszczyznami. Rozwiązanie w postaci zastosowania kabli jako elementów przesyłowych, możliwe jest tylko i wyłącznie w przypadku konstrukcji o ograniczonym kącie obrotu.
 

 

Gdy zachodzi konieczność przesyłu danego medium pomiędzy elementami, które nieprzerwanie obracają się w pełnym zakresie kąta (360°) konieczne jest stosowanie złącz obrotowych lub kolektorów obrotowych. Schleifring und Apparatebau GmbH jest wiodącym na rynku, światowym producentem złącz obrotowych do przesyłu sygnałów elektrycznych analogowych i cyfrowych, sygnałów optycznych, energii, a także mediów jak gaz czy ciecz.

Oprócz bogatej oferty katalogowej wykonuje przede wszystkim złącza na indywidualne zamówienie Klienta, spełniając jego specyficzne wymagania. Złącza obrotowe wytwarzane przez firmę Schleifring, są odporne na wszystkie negatywne czynniki środowiska, zgodnie z najsurowszymi wymaganiami standardów przemysłowych i militarnych (wstrząsy, wibrację, temperaturę) oraz zapewniają kompatybilność elektromagnetyczną. Wieloletnie doświadczenia firmy w wytwarzaniu wymienionych urządzeń gwarantują najwyższą jakość oraz sprawną koordynację przy kompletowaniu wszystkich składników systemów obrotowych.

KBR Magneto jest wyłącznym przedstawicielem Schleifring und Apparatebau GmbH w Polsce. Oferujemy doradztwo techniczne i marketingowe.


DZIEDZINY ZASTOSOWAŃ ZŁĄCZ OBROTOWYCH

MILITARIA

SYSTEMY OBSERWACYJNE

AUTOMATYKA

MEDYCYNA

 

Contacto

KBR MAGNETO S.C.P.
ul. Czecha 19A lok 35
42-224 Czestochowa
Tel./Fax: +48 34 364 20 66
email: magneto@magneto.pl