Strona główna » Warstwa DiLaTech
 

Warstwa DiLaTech

Indywidualny projekt dla każdego rdzenia

Nasza warstwa dylatacyjna DiLaTech™ jest projektowana od początku indywidualnie dla każdego rdzenia. W naszej pracy zawsze ściśle wsłuchujemy się w uwagi naszych klientów dostosowując produkt do ich potrzeb. Projekt kształtu warstwy spełnia wymogi dotyczące poziomu ochrony i jakości, wymiaru karkasu (cewki) oraz metody montowania rdzenia w formie wysokociśnieniowej. Jest to najbardziej kompletna, dokładna i powtarzalna metoda ochrony rdzeni magnetycznych.  
Ochrona

Warstwa DiLaTech™ tworzy monolit z rdzeniem zapewniając najwyższy poziom ochrony przed naprężeniami mechanicznymi. Rdzeń magnetyczny jest izolowany od żywicy epoksydowej eliminując wpływ zjawiska ściskania żywicy na jakość produktu finalnego.  
Jakość i powtarzalność

Metoda odlewania warstwy DiLaTech™ w formach zapewnia najwyższą jakość każdego rdzenia z dylatacją. Inne metody ręczne mogą powodować błędy podczas zabezpieczania rdzenia. Wysoka jakość potwierdzona została przez wiodących producentów przekładników pomiarowych średniego napięcia.  
Oszczędność czasu i kosztów produkcji

  Nasza metoda ochrony ma jeszcze jedną zaletę - pozwala na oszczędności w procesie produkcji, redukując liczbę operacji w tym procesie. Proponowana warstwa poliuretanowa zmniejsza koszty pracy, co przekłada się na ograniczenie kosztów produkcji transformatorów pomiarowych (prądowych i napięciowych) średniego napięcia.  

Środowisko

Technologia DiLaTech™ zaliczana do bezodpadowych jest przyjazna dla środowiska oraz podlega procesowi recyclingu.   

Galeria

Załączniki


Szybki kontakt

mgr inż. Przemysław Pinkosz
tel. kom.: +48 607 610 617
email: przemyslaw.pinkosz@magneto.pl


MAGNETO Sp. z o. o.
ul. Odlewników 43
42-202 Częstochowa 
Tel./Fax: +48 34 360 22 72
email: rdzenie@magneto.pl